Tomáš Valenta

Stanislava Opočenského 91
550 01 Broumov

ID datové schránky: s6rkfnz
+420 604 43 53 34
info@technickydozor.eu

Selské stavení

MELCHIOR HÄUSLER

VAŠE DOVOLENÁ NA KONCI SVĚTA

 

https://ubytovanibroumov.cz/

https://melchiorhausler.cz

https://dovolenanakoncisveta.cz

 

 

 

 

 

Studie - malometrážní byty, Křinice

Popis stavby - Studie malometrážních bytů, Křinice

  • Objekt je kapacitně členěn na 3 samostatné malometrážní byty ve velikosti 2 x 1+1 a 1 x 2+1. Dále je zde umístěna společná chodba a technická místnost pro umístění společného zdroje tepla se samostatným měřením každé bytové jednotky. Druhé nadzemní podlaží bude využíváno jako půdní prostor pro skladování sezónních věcí a bude přístupno po skládacím schodišti ze společné chodby domu.
  • Velikost užitkové plochy je:
1. byt 43,13m2
2. byt 43,13m2
3. byt 60,33m2
společná chodba 17,44m2
celkem 171,69m2
  • Velikost zastavěné plochy:
celkem           221,38m2

 

  • Bytové jednotky číslo 1 a 2 jsou shodné zrcadlově obrácené byty, do kterých se vstupuje ze společných prostor domu. Samostatné byty začínají chodbou, ze které je možné vstoupit do koupelny uzpůsobené pro pobyt tělesně postižených nebo částečně imobilních občanů, dále je vstup do kuchyně propojené s obývacím prostorem.
  • Bytová jednotka číslo 3 je přístupná taktéž ze společných prostor, z nichž se vstupuje do chodby a dále kuchyňského prostoru, popřípadě do koupelny uzpůsobené pro pobyt tělesně postižených nebo částečně imobilních občanů. Kuchyně s jídelním koutem je spojena s obývacím pokojem rozděleným na klidovou a obytnou část.
  • Účelem stavby je vytvoření nového domu pro seniory odpovídající svými parametry rodinnému bydlení jedno až dvoučlených rodin.
  • studii stavby včetně předběžného jednání s dotčenými orgány státní správy