Tomáš Valenta

Stanislava Opočenského 91
550 01 Broumov

ID datové schránky: s6rkfnz
+420 604 43 53 34
info@technickydozor.eu

Selské stavení

MELCHIOR HÄUSLER

VAŠE DOVOLENÁ NA KONCI SVĚTA

 

https://ubytovanibroumov.cz/

https://melchiorhausler.cz

https://dovolenanakoncisveta.cz

 

 

 

 

 

Stavební úpravy rodinného domu, Hynčice

Stavební úpravy rodinného domu, Hynčice

Vlastní objekt je architektonicky dělen:
- na stávající dvoupodlažní, nepodsklepenou část, pravidelného obdélníkového půdorysu o rozměrech 9,91 x 8,83 m se zastavěnou plochou 87,5 m2, zastřešenou sedlovou střechou o sklonu střešního pláště 35°, provedenou v cca 30 letech minulého století.
- na stávající jednopodlažní, nepodsklepenou přístavbu, pravidelného obdélníkového půdorysu o rozměrech 2,45 x 8,83 m se zastavěnou plochou 21,63 m2, zastřešenou betonovou deskou tvořící terasu úrovně 2.NP dvoupodlažní části a provedenou cca v 80 letech minulého století.
Celkově je objekt pravidelného obdélníkového půdorysu o rozměrech 12,36 x 8,83 m (bez zateplení) se zastavěnou plochou 109,14 m2.


V rámci stavebních úprav dojde k úpravě vnitřní dispozice, nástavbě jednopodlažní části tak, aby objekt byl scelen do jednoho architektonického celku (protažení stávající sedlové střechy přes jednopodlažní část) a současně dojde k výstavbě bazénu na jižní straně se zastřešením. Střešní krytina bude kompletně odstraněna a provedena z plastové střešní šablony. Obvodový plášť bude zateplen a opatřen probarvenou fasádní omítkou ve světlých odstínech s doplněním keramických obkladů.

  • zaměření stávajícího stavu
  • studie rodinného domu společně s vizualizací objektu
  • zpracování stavební části projektové dokumentace vč. zajištění statického posudku
  • vypracování požárně bezpečnostního řešení stavby