Tomáš Valenta

Stanislava Opočenského 91
550 01 Broumov

ID datové schránky: s6rkfnz
+420 604 43 53 34
info@technickydozor.eu

Selské stavení

MELCHIOR HÄUSLER

VAŠE DOVOLENÁ NA KONCI SVĚTA

 

https://ubytovanibroumov.cz/

https://melchiorhausler.cz

https://dovolenanakoncisveta.cz

 

 

 

 

 

Architektonické a dispoziční řešení stavby:

08.10.2010 19:00
  • Novostavba rodinného domu je jednopodlažní zděná budova obdélníkového tvaru, bez podsklepení s obytným podkrovím zastřešené sedlovou střechou. Hlavní vchod do objektu je řešen ze severní strany. Na jižní straně se nachází dvoukřídlé dveře s vchodem na terasu. Na západní straně objektu se nachází vchod do technické místnosti. Hlavní rozměry stavby jsou 6,25 x 18,18m a výškou hřebene 7,55 m od čisté podlahy 1.NP. Na západní straně navazuje štítovou stěnu pergola (přístřešek) pro jedno osobní vozidlo.
  • Přístřešek je o půdorysných rozměrech 3,30 x 5,97m.
  • Dispozice přízemí tvoří zádveří, WC, koupelna, spíž obývací pokoj s kuchyní a dvou pokojů. Samostatná technická místnost s umístěním tepelného čerpadla je přístupná pouze z exteriéru.
  • Na chodbě se nachází schodiště, které zpřístupňuje obytné podkroví.
  • V obytném podkroví se nachází dva pokoje, dvě koupelny, ložnice, šatní místnost a komora s chodbou. S chodby u schodiště jsou navrženy sklopné schody do půdního prostoru pro případné revize.
  • Kolem objektu jsou navržené pojezdné a pochozí zpevněné plochy. Zpevněné plochy budou tvořeny betonovou dlažbou např. zámková dlažba. Zpevněné plochy jsou navrženy v jedné úrovni bez výškových odskoků.